Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Mieszkania na sprzedaż Cybinka - Oferty „sprzedam mieszkanie”

9 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Mieszkanie Torzym

Torzym(Cybinka + 23 km)

220 000 zł30 m² 7 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 30 m , usytuowane na parterze kamienicy. Mieszkanie składa się z jednego pokoju, i kuchni bez łazienki którą trzeba wykonać.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem Słubice

Słubice(Cybinka + 24 km)

501 520 zł62,69 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż oferujemy atrakcyjne mieszkanie 3-pokojowe z tarasem, położone w nowoczesnym osiedlu Sady w Słubicach. Mieszkanie znajduje się na I piętrze i charakteryzuje się.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł40,50 m² 11 234,57 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 40,50 m z dużym tarasem i prywatnym miejscem parkingowym, położone na pierwszym piętrze w dwupiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem Trzebiechów

Trzebiechów(Cybinka + 11 km)

229 999 zł71,50 m² 3 216,77 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne, bezczynszowe mieszkanie z ogródkiem i garażem blisko jeziora! Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 71 m , położone na wyższym parterze w kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł59,53 m² 11 339 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Tak pięknie każdy chciałby mieszkać, ale tylko Ty będziesz, bo jeśli szukasz gotowego mieszkania o wysokim standardzie to ta Alternatywa jest właśnie dla Ciebie. Ta oferta tylko u Nas!.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orzeszkowej

Rzepin(Cybinka + 17 km)

340 000 zł57,20 m² 5 944,06 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż mamy Państwu do zaoferowania przestronne, 3-pokojowe mieszkanie w Rzepinie, w bloku po termomodernizacji przy ul. E. Orzeszkowej. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 57,20 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem Bieganów

Bieganów(Cybinka + 2 km)

315 000 zł58 m² 5 431,03 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

3 pokoje w świetnej lokalizacji ( Łatwy dojazd ) Funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie położone w miejscowości Bieganów (gm. Cybinka), to doskonała propozycja dla osób pracujących.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Gronów(Cybinka + 37 km)

299 000 zł51,30 m² 5 828,46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie w spokojnym Gronowie - gotowe do zamieszkania! Szukasz miejsca, w którym naprawdę można odetchnąć po.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem Słubice

Słubice(Cybinka + 24 km)

288 722 zł35,21 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży atrakcyjnego 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 35,21m2 w nowoczesnym osiedlu Sady w Słubicach. Mieszkanie znajduje się na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Cybinka,lubuskie

199 000 zł29 m² 6 862,07 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Nowa niższa cena! Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnego obecnie 2 pokojowego mieszkania zlokalizowanego w Bieganowie w gminie Cybinka w powiecie Słubickim. Mieszkanie usytuowane.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij